Potrebujete pomoc s nastavením šablóny? Kontaktujte ma na: info@jakubtursky.sk , alebo +421 917 374 177. Pomôžem vám s nastavením e-shopu.

Ako aktivovať šablonu

Ako šablónu Apollo aktivovať?

  1. Zálohujte si hodnoty farieb vo Vašom eshope, niekde do poznámkového bloku. Vzhlad a obsah -> Editor -> Editor vzhľadu. Hodnoty sa nachádzajú vo farebných políčkach. Po zmene šablony ich tam opäť pridajte
  2. Objednajte si šablónu na tejto stránke https://doplnky.shoptet.sk/sablona-apollo
  3. Prihláste sa do svojho e-shopu, prejdite do sekcie Vzhľad a obsah - prepnite na šablónu Classic

Tak a je to, máte aktívnu šablónu Apollo, ktorú si môžete upravovať podľa seba a vyskúšať počas 7 dni.
Pokiaľ máte problémy s aktiváciou šablony pozrite si aj Najčastejšie otázky a problémy s úvodným nastavením

 

Máte otázky alebo potrebujete pomoc s nastavením šablóny? Kontaktujte autora šablóny na: info@jakubtursky.sk , alebo v pracovných dňoch od 9:00 - 17:00 telefonicky na +421 917 374 177 . Pomôžem vám s nastavením šablóny aj prípadnou customizáciou vášho e-shopu.

Viem Vám pomôcť pri nastavení jednotlivých modulov v šablóne Apollo tak aby sa dosiahol plnohodnotný, 100% rovnaky vzhľad ako v testovacej verzii. Toto všetko v rámci ceny zakúpenej šablony, behom pár dní, maximálne v 7 dňovej skúšobnej lehote.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie