Potrebujete pomoc s nastavením šablóny? Kontaktujte ma na: info@jakubtursky.sk , alebo +421 917 374 177. Pomôžem vám s nastavením e-shopu.

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky / problémy s uvodným nastavením

 1. Šablona Apollo je navhrnutá tak aby fungovala rovnako ako na českých, tak aj slovenských e-shopov. Texty sa automaticky upravia, pokiaľ sa Vám zobrazuje na stránke nejaky slovensky text, stačí ma kontaktovať, upravím.
 2. Musíte mať aktivovanú šablonu Classic. Po prihláseni do adminu prejdite do sekcie "Vzhľad a obsah" -> "Šablóny" -> "Šablóny" a zvoľte šablonu Classic
 3. Jednotlivé už zakupené aktivne doplnky sa bijú s mojimi modulmi v šablone. Ide napríklad o doplnky:
  • Instagram widget+
  • slider+
  • presunutie popisného textu kategorie pod nadpis
  • sticky hlavička
  • newsletter box plus
  Treba tieto doplnky zneaktivniť. Po prihláseni do adminu prejdite do sekcie "Prepojenie" -> "Správce doplnku" -> a nájdite a zneaktivnite dané doplnky. Kludne ma kontaktujte ak problem stále pretrváva, taktiež ma kontaktujte ak objavíte doplnok ktorý je treba prispôsobiť v mojej šablone.
 4. Bijú sa jednotlivé custom upravy od kóderov. To zistíte tak, že v sekcii "Vzhľad a obsah" -> "Editor" -> "HTML kód" nemáte prázdne textové polia "Záhlavie" a "Päťička". Treba ma kontaktovať pozriem sa na dané úpravy, zistim či súvisia s danými problémami.

 

Máte otázky alebo potrebujete pomoc s nastavením šablóny? Kontaktujte autora šablóny na: info@jakubtursky.sk , alebo v pracovných dňoch od 9:00 - 17:00 telefonicky na +421 917 374 177 . Pomôžem vám s nastavením šablóny aj prípadnou customizáciou vášho e-shopu.

Viem Vám pomôcť pri nastavení jednotlivých modulov v šablóne Apollo tak aby sa dosiahol plnohodnotný, 100% rovnaky vzhľad ako v testovacej verzii. Toto všetko v rámci ceny zakúpenej šablony, behom pár dní, maximálne v 7 dňovej skúšobnej lehote.