Potrebujete pomoc s nastavením šablóny? Kontaktujte ma na: info@jakubtursky.sk , alebo +421 917 374 177. Pomôžem vám s nastavením e-shopu.

Nejčastější otázky

Najčastejšie otázky / problémy s úvodným nastavením

 1. Musíte mať aktivovanú šablonu Classic. Po prihláseni do adminu prejdite do sekcie "Vzhľad a obsah" -> "Šablóny" -> "Šablóny" a zvoľte šablonu Classic
 2. Jednotlivé už zakupené aktivne doplnky sa bijú s mojimi modulmi v šablone. Ide napríklad o doplnky:
  • Instagram widget+
  • slider+
  • presunutie popisného textu kategorie pod nadpis
  • sticky hlavička
  • newsletter box plus
  Treba tieto doplnky zneaktivniť. Po prihláseni do adminu prejdite do sekcie "Prepojenie" -> "Správce doplnku" -> a nájdite a zneaktivnite dané doplnky. Kludne ma kontaktujte ak problem stále pretrváva, taktiež ma kontaktujte ak objavíte doplnok ktorý je treba prispôsobiť v mojej šablone.
 3. Bijú sa jednotlivé custom upravy od kóderov. To zistíte tak, že v sekcii "Vzhľad a obsah" -> "Editor" -> "HTML kód" nemáte prázdne textové polia "Záhlavie" a "Päťička". Treba ma kontaktovať pozriem sa na dané úpravy, zistim či súvisia s danými problémami.

 

Máte otázky alebo potrebujete pomoc s nastavením šablóny? Kontaktujte autora šablóny na: info@jakubtursky.sk , alebo v pracovných dňoch od 9:00 - 17:00 telefonicky na +421 917 374 177 . Pomôžem vám s nastavením šablóny aj prípadnou customizáciou vášho e-shopu.

Viem Vám pomôcť pri nastavení jednotlivých modulov v šablóne Apollo tak aby sa dosiahol plnohodnotný, 100% rovnaky vzhľad ako v testovacej verzii. Toto všetko v rámci ceny zakúpenej šablony, behom pár dní, maximálne v 7 dňovej skúšobnej lehote.